Zawody Szybowcowe Stalowa Wola 2015

Stalowa Wola 2015

Szybowcowe Mistrzostwa Polski w klasie Otwartej

KZS w klasie Klub A


16-24 Maj 2015

Patronat honorowy


Partnerzy:

Sponsorzy:

Media:

Lista startowa

Szybowcowe Mistrzostwa Polski w klasie otwartej

LP. Imię Nazwisko Aeroklub Ranking PL Ranking IGC Typ szybowca Znaki konkursowe Wpisowe Status
1 Sebastian Kawa Bielsko Biała 1 1 ASG 29 PL 2015-03-19 Zakwalifikowany
2 Łukasz Wójcik Włocławski 3 10 TBD TBD 2015-03-11 Zakwalifikowany
3 Tomasz Krok Leszczyński 6 97 TBD TBD 2015-03-24 Zakwalifikowany
4 Andrzej Smielkiewicz Leszczyński 7 37 ASG 29E A2 2015-03-16 Zakwalifikowany
5 Krzysztof Łuniewski Warmińsko-Mazurski 9 42 ASG 29E EI 2015-03-30 Zakwalifikowany
6 Marek Szumski Warszawski 10 57 ASG 29E HD 2015-03-26 Zakwalifikowany
7 Christoph Matkowski Białostocki 11 67 ASH 31Mi /21m ME 2015-03-30 Zakwalifikowany
8 Janusz Centka Leszczyński 13 171 Arcus M CS 2015-03-19 Zakwalifikowany
9 Zdzisław Bednarczuk Bielsko Biała 14 38 ASG 29E ZB 2015-03-27 Zakwalifikowany
10 Mateusz Siodłoczek Rybnik 16 126 Discus 2a Y 2015-03-19 Zakwalifikowany
11 Adam Czeladzki Warszawski 23 211 JS1-C /21m GOL 2015-03-30 Zakwalifikowany
12 Łukasz Grabowski Włocławski 27 199 Diana 2 TBD 2015-03-27 Zakwalifikowany
13 Mirosław Hołyś Ziemi Lubuskiej 34 223 JS1-C /18m M 2015-03-24 Zakwalifikowany
14 Marcin Mężyk Rybnickiego Okręgu Węglowego 44 550 ASG 29E LU 2015-03-19 Zakwalifikowany
15 Robert Ślęczkowski Ziemi Lubuskiej 50 279 TBD TBD 2015-03-27 Zakwalifikowany
16 Paweł Frąckowiak Poznański 51 627 LAK 17B /21m 77 2015-03-30 Zakwalifikowany
17 Andrzej Majewski Warmińsko-Mazurski 83 1809 LAK 19T /18m KL 2015-03-30 Zakwalifikowany
18 Bogdan Dorożko Warmińsko-Mazurski 141 2147 TBD TBD 2015-03-31 Zakwalifikowany
19 Arkadiusz Stefańczyk Kielecki 144 3366 DuoDiscus XLT POL 2015-03-16 Zakwalifikowany
20 Lorenzo Monti AVA - ITALY NA 388 LAK 19 /18m B9 2015-03-26 Zakwalifikowany
21 Luca Monti ACAO - ITALY NA 537 LAK 17B fes /18m A 2015-03-24 Zakwalifikowany
22 Claudio Testa AVA - ITALY NA 955 JS1-C /21m CGT 2015-03-31 Zakwalifikowany
23 Paweł Wojciechowski Leszczyński 8 32 LS-8-18 LOT 2015-05-11 Zakwalifikowany
24 Jacek Flis Ziemi Zamojskiej 18 273 Discus 2a I 2015-05-11 Zakwalifikowany
25 Tomasz Dul Wrocławski / LSV Dinslaken 19 92 ASG 29E DT 2015-04-30 Zakwalifikowany
26 Jerzy Kolasiński Poznański KKGT 29 434 Nimbus 4M 110 2015-04-13 Zakwalifikowany
27 Bogdan Nowacki Leszczyński 130 1968 Ventus 2cxM BN 2015-05-04 Zakwalifikowany
28 Tomasz Chudoment Podhalański 37 810 JS1-C /21m JET
29 Piotr Pawłowski Bielsko-Biała 68 1121 ASG 29E PES
30 Krzysztof Nowak Ziemi Jarosławskiej 78 2898 Jantar 2B AV
31 Damian Ćwiękała Ziemi Jarosławskiej 138 3099 Stemme S-10 LA
32 Marek Chamera Nadwislański 139 2743 TBD TBD
33 Andreas Kessler Romanian Airclub N/A 534 ASG 29E AK

Krajowe Zawody Szybowcowe w klasie Klub A

LP. Imię Nazwisko Aeroklub Ranking PL Ranking IGC Typ szybowca Znaki konkursowe Wpisowe Status
1 Łukasz Kornacki Ziemi Mazowieckiej 12 168 Jantar Std 3 VL 2015-03-30 Zakwalifikowany
2 Witold Czarnik Rzeszowski 20 299 Jantar Std 3 T7 2015-03-25 Zakwalifikowany
3 Judyta Czyż Bielsko Biała 22 290 Brawo BZ 2015-03-09 Zakwalifikowany
4 Krzysztof Sobiecki Bydgoski 24 359 Jantar Std 2 UT 2015-03-27 Zakwalifikowany
5 Marek Niewiadomy Rzeszowski 25 305 Jantar Std 2 AB 2015-03-30 Zakwalifikowany
6 Joanna Biedermann Nadwiślański 26 256 TBD TBD 2015-03-27 Zakwalifikowany
7 Zbigniew Górecki Łódzki 30 360 LS1-f TBD 2015-03-13 Zakwalifikowany
8 Andrzej Szczerba Leszczyński 32 492 Jantar Std 3 SA 2015-03-30 Zakwalifikowany
9 Agata Kaszczuk Leszczyński 35 469 LS1-f MR 2015-03-30 Zakwalifikowany
10 Karol Pawlicki Stalowowolski 43 630 Jantar Std 3 BK 2015-03-16 Zakwalifikowany
11 Marek Herbreder Szczecinski 45 3006 SZD 55-1 TK 2015-03-30 Zakwalifikowany
12 Mirek Izydorczak Warszawski 46 353 ASW 20 SB 2015-03-26 Zakwalifikowany
13 Andrzej Ogonowski Nadwislanski 48 768 LS4 OG 2015-03-26 Zakwalifikowany
14 Remigiusz Gwiazda Lubelski 49 792 Jantar Std 2 WL TBD 2015-03-26 Zakwalifikowany
15 Zbigniew Oborowski Jeleniogórski 53 963 Jantar Std 2 F 2015-03-31 Zakwalifikowany
16 Artur Łończuk Nadwiślański / KNL PW 57 2156 Jantar Std 3 KM 2015-03-27 Zakwalifikowany
17 Wojciech Majewski Ziemi Lubuskiej 58 1603 Jantar Std 3 BY 2015-03-14 Zakwalifikowany
18 Michał Lewczuk Warszawski 60 236 Jantar Std 3 IM 2015-03-12 Zakwalifikowany
19 Fryderyk Rzymanek PLL LOT 61 611 Jantar Std 3 FR 2015-03-30 Zakwalifikowany
20 Wojciech Wojtaczka Podhalański 62 1304 Jantar Std 2 WR 2015-03-19 Zakwalifikowany
21 Marek Biały Radomski 63 490 Jantar Std 3 W 2015-03-30 Zakwalifikowany
22 Piotr Wojda Białostocki 67 783 Jantar Std 2 B1 2015-03-29 Zakwalifikowany
23 Wojciech Szczęsny Lubelski 74 1561 Jantar Std B5 2015-03-20 Zakwalifikowany
24 Norbert Gulczynski Ostrowski 79 1060 ASW 24 WL NA 2015-03-26 Zakwalifikowany
25 Maciej Maciejewski Białostocki 81 1621 Jantar Std 2 B3 2015-03-18 Zakwalifikowany
26 Marcin Ciepliński Stalowowolski 84 1281 Jantar Std 3 DL 2015-03-23 Zakwalifikowany
27 Marta Marszałek Gliwicki 86 1401 Jantar Std 2 T4 2015-03-30 Zakwalifikowany
28 Mirosław Hercog Poznański 87 668 Jantar Std 3 WL DH 2015-03-28 Zakwalifikowany
29 Tadeusz Byrczek Nowy Targ 92 1428 Jantar Std 3 B8 2015-03-25 Zakwalifikowany
30 Łukasz Kołodziej Podhalański 95 1316 TBD TBD 2015-03-31 Zakwalifikowany
31 Pawel Glowacki Koniński 109 2732 Centrair 101A J7 2015-03-16 Zakwalifikowany
32 Henryk Magoń Stalowowolski 110 2497 Jantar Std 2 SK 2015-03-31 Zakwalifikowany
33 Jerzy Staszyński Nowy Targ 112 2166 Jantar Std 3 TBD 2015-03-15 Zakwalifikowany
34 Piotr Jaszczuk Orląt w Dęblinie 113 1695 Jantar Std 3 3P 2015-03-27 Zakwalifikowany
35 Jerzy Mikołajczyk Ziemi Mazowieckiej 114 2202 Jantar Std 2 MS 2015-03-13 Zakwalifikowany
36 Linas Miezlaiskis Pociunai - LITHUANIA NA 349 Jantar Std LM 2015-03-31 Zakwalifikowany
37 Przemysław Kucharski Warszawski 122 1564 Jantar Std 2 PK 2015-03-27 Zakwalifikowany
38 Marek Kamoś Poznański 172 2142 Jantar Std 3 LC 2015-03-26 Zakwalifikowany
39 Mateusz Zakrzewski Bydgoski 128 2219 ASW 19B MNZ 2015-03-26 Zakwalifikowany
40 Piotr Brzozowski Lubelski 167 2538 Jantar Std 3 LL 2015-03-30 Zakwalifikowany
41 Andrzej Marszałek Rzeszowski 150 2784 Jantar Std T7 2015-03-30 Zakwalifikowany
42 Paweł Stułkowski Leszczyński 151 2979 Jantar Std 3 TBD 2015-03-29 Zakwalifikowany
43 Krzysztof Kotarski Nadwiślański 178 3370 ASW 19B J1 2015-03-27 Zakwalifikowany
44 Bogusław Sikora Nowy Targ 198 4343 Jantar Std 3 TBD 2015-03-30 Zakwalifikowany
45 Tomasz Smólski Radomski 88 1260 Jantar Std 3 VY 2015-04-25 Zakwalifikowany
46 Jarosław Michaluk Radomski 107 1953 Jantar 3 Std LK 2015-05-06 Zakwalifikowany
47 Tomasz Siedlar Gdański 195 4795 Jantar Std 3 TBD 2015-05-11 Zakwalifikowany
48 Wojciech Średniawa AOS Bezmiechowa 93 2231 Jantar Std 2 HJ
49 Michał Nowak Jeleniogórski 157 3515 Jantar Std 2 ZJ